Корпоративне право визнано найбільш об’ємним напрямком в сучасній юриспруденції. Без розуміння і дотримання прав корпоративного характеру не може повноцінно існувати жодне підприємство і бізнес-модель, а тому цей розділ юридичної діяльності є ключовим і для фірми Colares. Практика, розроблена провідними фахівцями фірми Colares, крім напрямку M&A також охоплює повний спектр послуг щодо створення та супроводу діяльності компаній в правовому аспекті, управління фінансами, реорганізації і ліквідації підприємств як на території України, так і за її межами.
Наша юридична фірма вже протягом багатьох років активно напрацьовує багатий і корисний досвід в сфері корпоративного права, а також угод по злиттю і поглинанню.
Протягом багаторічної роботи фірми Colares в сфері корпоративного права, нашими співробітниками була успішно здійснена значна кількість транзакцій, серед яких: операції з валютою, податкова і фінансова структуризація, юридичний аудит діяльності компанії, збір і оформлення різної документації тощо. Також ми готові надати допомогу клієнтам в організації переговорів і зборів акціонерів, розробці проектної документації та договорів, а також консультуванні щодо вирішенні тих чи інших корпоративних питань. Послуги в рамках практики «Корпоративне право і M&A» охоплюють комплекс заходів зі створення, реєстрації, реструктуризації та ліквідації (у разі виникнення такої необхідності) підприємств і компаній, а також повний юридичний супровід на всіх етапах корпоративної діяльності, допомога під час випуску цінних паперів, підготовки звітної та нормативної документації.