Фінансова діяльність є найактуальнішим напрямком в сучасному бізнесі. Це досить прибуткова і перспективна течія в економіці, що займає великий сегмент на світовому ринку. В Україні процес реєстрації і запуску діяльності фінансових установ містить певний ряд відмінностей від процедури створення суб’єктів господарювання інших напрямків, тому потенційні засновники зазначених підприємств зобов’язані бути проінформовані про всі нюанси і особливості реєстраційного процесу. Юридична фірма Colares налагодила сучасну і ефективну практику щодо створення та контролю діяльності фінансових установ в Україні та за кордоном.
Крім професійного супроводу на всіх етапах реєстраційного процесу, наші юристи і радники готові також розробити унікальну бізнес-модель для компанії, що надає послуги фінансового характеру.
Інноваційний підхід до вирішення поставлених юридичних завдань, а також багаторічне партнерство з багатьма державними органами та контролюючими структурами дозволяє вдало оптимізувати процес реєстрації фінансових компаній, а також наставляти її на функціонування в рамках чинного законодавства. Серед інших послуг Colares:
  • Консультування Клієнтів з питань фінансового права та реєстрації фінансових установ;
  • Аналіз потенційної діяльності та опрацювання можливих ризиків, що виникли на початкових і наступних етапах функціонування;
  • Консультування в процесі формування статутного капіталу, подальший юридичний супровід господарської діяльності;
  • Допомога у вирішенні спорів на всіх етапах діяльності компанії.