Сучасні умови ринкової економіки, що створюють найвищу конкуренцію, помітно впливають на процес існування різних бізнес-суб’єктів. Капітал, як правило, спрямовує свій рух виключно в найбільш дохідні галузі підприємництва, що інколи призводить до втрати рівня доходності навіть для благополучних організацій. Так склалося, що в той час, як певні компанії підіймаються на гребінь успіху, інші стають непотрібними або збитковими, в зв’язку з чим і змушені вдаватися до таких дій як банкрутство і ліквідація. При різкому зниженні попиту на ту чи іншу нішу товарів і послуг, багато суб’єктів бізнесу стикаються з банкрутством. В такому випадку виникає гостра потреба у грамотній і кваліфікованій юридичній підтримці, за допомогою якої можна з найбільшою вигодою вийти з несприятливих ситуацій, пов’язаних з веденням бізнесу.
Компетентне використання правової бази з питань неплатоспроможності – ефективний і багатофункціональний інструмент. Тому опрацьована нашими юристами практика «Банкрутство і ліквідація» дозволить максимально вигідно вийти з будь-якої ситуації, що склалася.
Юристи і радники фірми Colares за багато років продуктивної роботи в сферах фінансового права, в тому числі і вирішенні питань, що стосуються банкрутства і відновлення платоспроможності, зуміли здобути цінний досвід і широку базу знань, що допоможе подолати труднощі, які виникли в досудовому або судовому порядку. Ми готові надати наступний перелік послуг:
  • Консультації та допомога з питань банкрутства і ліквідації;
  • Аналіз фінансового стану суб’єкта бізнесу;
  • Економічна і юридична експертизи;
  • Сприяння в боротьбі з неправомірним поглинанням та інше.