Чесна і здорова конкуренція – головне правило сучасної комерційної діяльності, дотримуватися якого слід всім суб’єктам господарювання. Однак принципи існування в рамках нинішнього бізнес-середовища іноді можуть бути досить жорсткими, тому і виникає необхідність в правовому врегулюванні питань, пов’язаних з конкурентним правом і антимонопольною діяльністю. Практика антимонопольного та конкурентного права юридичної фірми Colares вважається однією з провідних напрямків діяльності компанії. Вона охоплює широкий спектр аспектів антимонопольного законодавства України, а також всі сучасні правила і принципи конкуренції.
Наші юристи протягом багатьох років задіяні в підтримці і супроводі проектів в сфері антимонопольного права і M&A, що дозволило компанії набути цінний досвід і багатий багаж знань з питань боротьби з неправомірною конкуренцією.
Ми фахово розробляємо повноцінні індивідуальні проекти щодо захисту економічної конкуренції та консультуємо з питань чинного антимонопольного законодавства в розрізі конкретного напряму діяльності Клієнта. Співробітники Colares також надають правову допомогу при проведенні перевірок на дотримання законодавства окремими підприємствами. Інші послуги в рамках практики антимонопольного та конкурентного права:
  • Допомога в отриманні дозволів на M & A угоди, в тому числі і дозволів на «концентрацію»;
  • Комплекс антиконкурентних заходів, включаючи захист інтересів в досудовому і судовому порядках;
  • Консультації з питань зловживання монопольним становищем, захист від звинувачень;
  • Допомога у вирішенні питань щодо неправомірної конкуренції.