Юридичні питання і конфлікти сучасного світу, з якими стикаються наші Клієнти, вимагають особливого підходу для свого вирішення. Саме тому в складі Правової групи Colares існує адвокатське об'єднання, яке було створено для зміцнення і розвитку таких практик, як: вирішення судових спорів та кримінальне право (процес). Адвокати АО «Коларес» одними з перших почали брати участь в слідчих діях, що проводились Національним антикорупційним бюро України (НАБУ), та судових тяганинах за участю Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України (САП). У практиці кримінального права адвокати спеціалізуються перш за все на злочинах в сфері господарської діяльності, мають досвід захисту Клієнтів в кримінальних провадженнях, де останнім інкримінувались різні статті КК України, серед яких: легалізація доходів, здобутих злочинним шляхом; зловживання службовим становищем; доведення до банкрутства; шахрайство з фінансовими ресурсами; фіктивне підприємництво; ухилення від сплати податків та інші злочини, пов'язані з господарською діяльністю фізичних та юридичних осіб. Ми захищаємо права і представляємо інтереси громадян у кримінальних провадженнях, зокрема, якщо особа має процесуальний статус свідка, потерпілого, підозрюваного і обвинуваченого (підсудного). При цьому адвокат може надати правову допомогу як на стадії судового розгляду, так і на всіх стадіях досудового слідства, а також в момент внесення відомостей до Реєстру досудових розслідувань, під час затримання, приводу, виклику особи до правоохоронних органів для надання пояснень, при проведенні обшуків, тимчасового доступу до документів тощо.
Адвокати Colares неодноразово брали участь в судах всіх інстанцій, в процесах відносно різних галузей права, починаючи супровід справи збором доказової бази і завершуючи реальним виконанням судових рішень.
Надання адвокатських послуг ґрунтується на таких принципах, як: конфіденційність, лояльність до інтересів клієнта, неухильне дотримання Правил адвокатської етики,індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми пропонуємо своїм клієнтам три основних способи співпраці:
  • Екстрена допомога. Термінове вирішення проблемних ситуацій, зокрема в судовому порядку (спори з податковими, правоохоронними та іншими державними органами, інше).
  • Стратегічне консультування. Надання послуг з формування найбільш безпечної стратегії з питань, що виникають у Клієнта.
  • Постійна співпраця. Надання на регулярній основі послуг з вирішення усього спектру юридичних питань при здійсненні фінансово-господарської діяльності фізичних та юридичних осіб.