Фінансова діяльність вважається однією з поширених сфер сучасної економіки. Установи, які спеціалізуються на наданні послуг, пов’язаних з обігом грошових коштів, досить гостро потребують кваліфікованої юридичної підтримки, оскільки специфіка їх діяльності безпосередньо залежить від різноманітних аспектів права. Банки та інші фінансові установи (брокери, клірингові і страхові компанії, інвестиційні фонди) – представники індустрії, які змушені вкрай часто вдаватися до послуг кваліфікованих юристів та адвокатів. Даний напрямок публічної фінансової діяльності межує з безліччю «болючих» питань, невірне вирішення яких може спричинити масу неприємних наслідків.
Команда фахівців Правової Групи Colares готова надати повний спектр консультаційних послуг, пов’язаних з фінансовими і корпоративними питаннями роботи банків та інших фінансових установ.
Протягом багатьох років провідні юристи Групи активно брали участь в здійсненні численних транзакцій, захищаючи інтереси провідних банківських і фінансових організацій України та країн СНД. З огляду на власний досвід ми вирахували, що основними проблемними напрямами в діяльності сучасних фінансових структурна сьогоднішній день є: корпоратизація і структуризація; організація фінансових потоків; залучення сторонніх капіталів; кредитування; робота з законодавчими актами тощо. Послуги, що надаються фірмою Colares:
  • Супровід під час отримання макро-фінансової допомоги;
  • Консультації з питань кредитування;
  • Допомога в проектному, торговельному, експортному фінансуванні;
  • Контроль злиття і поглинання в банківському і фінансовому секторі;
  • Сек’юритизація активів та інші послуги.